В «Університеті третього віку» територіального центру Подільського району м. Полтави розпочато новий навчальний рік.
6 вересня урочисто відкрив свої «двері» «Університет ІІІ віку» при відділенні денного перебування територіального центру (надання соціальних послуг) Подільського району м. Полтави. Відкриття нового навчального року в «Університеті» стало родинним святом.
«Університет ІІІ віку» - це соціально-педагогічна послуга для людей похилого віку.
Цей проект носить не стільки освітній, скільки соціальний характер, оскільки навчання літніх людей спрямоване в першу чергу на підвищення їх соціальної комфортності в сучасному, мінливому житті, піднімає рівень їх функціональної грамотності та соціальної компетентності.
У цьому закладі вони отримають необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчують себе потрібними, усвідомлять, що життя продовжується і межі пізнання не існує. А ще “Університет третього віку ” дозволить пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами. Вчитися ніколи не пізно, а ще, як говорить народна мудрість: “Ремеслу учитись — старості нема ”.
З початком нового навчального року вступників привітали: депутат Подільської районної у м. Полтаві ради Баранова Олена Володимирівна та директор територіального центру соціального обслуговування Мазур Тетяна Миколаївна. Вони побажали слухачам університету міцного здоров’я та успіхів в опануванні нових знань.
Справжнім дарунком для винуватців та гостей свята став концерт, у якому яскравими барвами були виступи дітей школи № 10 м. Полтави, викладачів Університету та аматорів - відвідувачів відділень денного перебування, а також ансамблю «Полтавські піснярі».
І вже після завершення урочистостей присутні почали реєструватися для відвідувань тогочи іншого факультету. До слова, їх тут – шість:
· Валеології
· Історико-краєзнавчий
· Художньо-мистецький
· Інформаційних технологій
· Іноземної мови
· Юридичний
«Університет третього віку», вступаючи в новий навчальний рік, перегортає ще одну сторінку історії з вірою і надією, оптимізмом і впевненістю на краще майбутнє нашої України.



