Реагування на звернення

Мешканці сел. Крутий Берег звернулись до виконавчого комітету Ленінської районної у м. Полтаві ради стосовно того, що по вул. Геодезичній, 30, на території дитячого майданчика стоїть покинутий “каркас” автобуса. Малеча яка грається на майданчику може отримати ушкодження, а де хто вже і встиг себе травмувати.
Керівництво Ленінської районної у м. Полтаві ради миттєво відреагувало на таке звернення та скликало відповідну комісію по вивченню цього питання.
Факти, які були в звернені, підтвердились. Власник іржавого автобусу встановлений, йому було надано припис про усунення порушення в 7-мі денний термін, згідно чинного законодавства.

Голова селищного комітету запевнила, що під її контролем це питання буде вирішено позитивно силами місцевої громади. Дитячий майданчик буде приведений до ладу, щоб у подальшому малеча мала можливість безпечно гратись, а батьки були впевненими в тому, що діти не отримають ушкодження або травму.

Дане питання знаходиться на особистому контролі у голови Ленінської районної у м. Полтаві ради




