УНЗР В ДЕКЛАРАЦІЇ

Друк

 

   До уваги держслужбовців: з 01.01.2020 року у декларацію необхідно вносити унікальний номер запису в ЄДДР...

 

   До уваги держслужбовців: у 2020 році у декларацію необхідно вносити унікальний номер запису в ЄДДР.

   Законом України від 02.10.2019 № 140-ІХ внесено ряд змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції.

   Зокрема, нововведеннями передбачено, що з 1 січня 2020 року у декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, необхідно буде зазначати унікальні номери запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.

   Передбачається, що у електронній формі декларації буде міститися окреме поле для зазначення цих відомостей або внесення відповідної відмітки про відсутність УНЗР у декларанта або члена його сім’ї.

   УНЗР присвоюється фізичній особі автоматично під час занесення інформації про неї у Єдиний державний демографічний реєстр. Він є незмінним протягом усього життя громадянина (не змінюється у разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей).

   Важливо! Всім громадянам України, які мають оформлені біометричні документи (паспорт громадянина України у формі картки або паспорт громадянина України для виїзду за кордон), УНЗР вже присвоєно.

УДМС України в Полтавській області

Корисні веб-посилання

Sunday the 18th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©